Audyt językowy

AUDYT JĘZYKOWY

Audyt językowy to nowoczesne i kompleksowe narzędzie służące do precyzyjnego i obiektywnego zmierzenia kompetencji językowych pracowników firmy oraz ustaleniu jej potrzeb w zakresie szkoleń językowych. Audyt językowy pozwala na efektywne zarządzanie szkoleniami językowymi, pomaga racjonalne wykorzystać fundusze szkoleniowe oraz stanowi czynnik motywacyjny zarówno dla pracodawcy jak i pracownika.
Jako akredytowany zamknięty środek egzaminacyjny z ramienia ETS Poland przeprowadzamy audyt językowy w postaci egzaminu TOEIC ® lub PIPPLET umożliwiające pomiar wiedzy kursanta na początku kursu oraz po jego zakończeniu lub tylko na zakończenie kursu. Są to światowe standardy pomiaru kompetencji językowych. Egzaminy TOEIC może być przeprowadzony jednocześnie dla kursantów na wszystkich poziomach, jest źródłem cennych informacji dla pracodawcy, a dla pracownika motywatorem do nauki języka. Egzamin Pipplet przeprowadzany jest tylko online, dzięki temu można do niego podejść w dowolnie wybranym miejscu oraz o dowolnej porze. Jego wyniki są dostępne już w ciągu 48 godzin co stanowi jego niezaprzeczalny atut.
Więcej szczegółowych informacji dot. TOEIC oraz PIPPLET znajduje się na naszej stronie internetowej w dziale “Egzaminy”.

W naszej ofercie dla firm oraz instytucji znajdzie Państwo również takie usługi jak:

Wsparcie dla działów HR (HR support) w procesie rekrutacji oraz oceny kompetencji językowych,

  • Test kompetencji językowych kandydata,
  • Sprawdzenie umiejętności językowych na danym stanowisku,
  • Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim (job interview in English),
  • Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzanej w języku angielskim.