Kurs języka angielskiego

Professional English – specjalistyczne kursy języka angielskiego w Lublinie

Specjalistyczne kursy języka angielskiego to programy nauczania, które koncentrują się na konkretnym zastosowaniu języka angielskiego, dostosowane do specyficznych potrzeb zawodowych w różnych branżach. Odróżniają się one od ogólnych kursów językowych, ponieważ ich celem jest nauczenie języka angielskiego w kontekście konkretnego sektora, branży lub dziedziny.

Specjalistyczne kursy języka angielskiego pozwalają słuchaczom zdobyć umiejętności językowe, które umożliwiają swobodną komunikację w sytuacjach zawodowych czy biznesowych. Otwierają także nowe możliwości zdobywania wiedzy i podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w anglojęzycznych konferencjach naukowych, czytanie branżowej prasy, artykułów naukowych. Biegła znajomość języka angielskiego to także szansa na rozpoczęcie kariery międzynarodowej.

W szkole językowej Professional English w Lublinie zajmujemy się kursami języka angielskiego w branży:

 • medycznej,
 • biznesowej,
 • prawniczej,
 • IT,
 • księgowej,
 • turystycznej
 • i nie tylko.

Kurs języka angielskiego w Lublinie – wybierz dogodną formę nauki

Professional English działa tak, aby nasi Klienci mogli czerpać z nauki jak najwięcej. W naszej ofercie znajdują się kursy indywidualne języka angielskiego, prowadzone w formule one-to-one. Są przeznaczone dla kursantów, którzy preferują indywidualny tok nauki, dostosowany do ich umiejętności, potrzeb oraz stopnia zaawansowania. Wybór indywidualnego kursu języka angielskiego to także pełna elastyczność w zakresie ustalania terminów spotkań.

Grupowe kursy języka angielskiego opierają się na współpracy wszystkich uczestników oraz są okazją do prowadzenia konwersacji w języku obcym, co jest niezwykle ważnym elementem nauki angielskiego. Dodatkowo, praca w grupie ma działanie motywujące i pozwala na zawiązanie nowych znajomości.

Skorzystaj z pomocy native speakera! Kurs języka angielskiego w Professional English Lublin

W naszej szkole językowej oferujemy także zajęcia z trenerami, pochodzącymi z Wielkiej Brytanii, Kanady czy USA, dla których język angielski jest językiem ojczystym. Zajęcia z lektorami natywnymi prowadzimy na wszystkich poziomach.

Nauka języka angielskiego z native speakerem jest doskonałym sposobem na naukę swobodnego porozumiewania się z osobami anglojęzycznymi – zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i prywatnych. Na spotkaniach z trenerem największy nacisk kładziony jest na umiejętność aktywnego słuchania oraz płynnego i poprawnego wypowiadania się, co pozwala nawiązywać relacje oraz swobodnie się komunikować.

Kurs języka angielskiego w Lublinie – dlaczego nauka angielskiego jest ważna?

Znajomość języka angielskiego to nie tylko umiejętność, ale przede wszystkim klucz otwierający drzwi do świata. W dzisiejszych czasach, kiedy granice stają się coraz bardziej płynne, a świat coraz bardziej połączony, znajomość angielskiego jest nie tylko atutem, ale niekiedy wręcz koniecznością. Język angielski jest językiem współczesnego biznesu, nauki, technologii i kultury, co sprawia, że jego znajomość otwiera przed nami możliwości, które inaczej pozostałyby niedostępne.

Co więcej, angielski to także język Internetu, największych firm świata, międzynarodowych konferencji i ważnych publikacji naukowych. Dzięki niemu możemy swobodnie podróżować, nawiązywać kontakty zawodowe i osobiste z ludźmi z różnych zakątków świata oraz mieć dostęp do najnowszych informacji i trendów. W erze globalizacji, znajomość angielskiego to nie tylko przewaga konkurencyjna na rynku pracy, ale także niezbędne narzędzie do personalnego rozwoju i poszerzania horyzontów.

W naszej szkole językowej Professional English w Lublinie prowadzimy specjalistyczne kursy i szkolenia języka angielskiego dla firm, instytucji i klientów indywidualnych. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie, dzięki współpracy z wieloma firmami – zarówno tymi lokalnymi, jak i działającymi na terenie całej Polski.

Zalety płynące z nauki języka angielskiego

Dzięki znajomości języka angielskiego możesz:

 • rozwijać swoją karierę zawodową,
 • korzystać z anglojęzycznych materiałów naukowych i rozrywkowych,
 • komunikować się z osobami z całego świata,
 • podróżować bez obaw o problemy związane z komunikacją,
 • rozwijać swoje horyzonty
 • …i robić wiele więcej!

Wybierz kurs języka angielskiego w Lublinie skupiony na efektach

Efektywna nauka i wysoka zdawalność egzaminów to wizytówka Professional English. Stawiamy na naszą wykwalifikowaną kadrę, dzięki której nasi słuchacze mogą poznawać bogactwo języka angielskiego w przyjemnej, komfortowej atmosferze. Zespół, który zasilają specjaliści wielu dziedzin oraz obywatele krajów anglojęzycznych to klucz do sukcesu i porozumiewania się w języku angielskim bez stresu i barier!

Sprawdź szeroką ofertę szkoły języka angielskiego Professional English w Lublinie i wybierz kurs dostosowany do potrzeb i wymagań Twojej branży, Twoich umiejętności i stopnia zaawansowania!