O nas

O PROFESSIONAL ENGLISH

Professional English istnieje na rynku szkoleń językowych od 2003 roku. Jesteśmy profesjonalną firmą szkoleniową z siedzibą w Lublinie oraz oddziałem w Puławach. Od początku istnienia specjalizujemy się wyłącznie w szkoleniach dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych, czemu zawdzięczamy bogate doświadczenie w szkoleniu środowiska biznesu. Wieloletnia współpraca z liderami na rynku owocuje widocznymi efektami i pełną satysfakcją naszych klientów, co wyrażają liczne referencje wystawione dla Professional English. Nasz zespół to ludzie nie tylko z wykształceniem lingwistycznym, biznesowym ale przede wszystkim praktycy, którzy swoje bogate doświadczenie zdobyli w firmach i korporacjach międzynarodowych.

NASZA OFERTA

W Professional English oferujemy Państwu szkolenia językowe regularne i specjalistyczne, zajęcia grupowe oraz indywidualne, konwersacje, szkolenia przez Skype, przygotowywanie do egzaminów, warsztaty językowe, tłumaczenia i wiele innych. Opisy poszczególnych typów kursów oraz innych świadczonych przez nas usług znajdują się w zakładce „Oferta”.

MISJA FIRMY

Naszą misją jest szkolenie w oparciu o twórcze, nieszablonowe i nowoczesne metody nauczania, pozwalające wyjść poza reguły i pokonać własne ograniczenia. Dla każdego Klienta opracowujemy i stosujemy indywidualne strategie nauczania w oparciu o jego cele i potrzeby, gdyż wierzymy, że tylko wtedy nauka jest skuteczna i gwarantuje pożądane efekty.

Misję firmy Professional English wyraża hasło – Learn Outside the Box!