Co nas wyróżnia?

Professional English to firma szkoleniowa z ponad 20-letnim doświadczeniem. Powstała w 2003 roku w celu szkolenia i ciągłego podnoszenia kwalifikacji pracowników firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Oferujemy kursy i szkolenia językowe dla biznesu, audyt językowy, tłumaczenia oraz wsparcie lingwistyczne działów HR w procesie rekrutacji. Professional English stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu uzyskujemy najlepsze efekty. Jest to możliwe dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, która tworzy Professional English. Przez wszystkie lata naszej działalności zbudowaliśmy zgrany zespół profesjonalnych trenerów języka angielskiego i nie tylko. Stawiamy na ludzi, gdyż wierzymy, że ludzie to pasja, profesjonalizm oraz niepowtarzalna atmosfera. Przyjdź do nas i przekonaj się, co to znaczy „Learn outside the box”.

Co nas wyróżnia?

SPECJALIZACJA

Jesteśmy firmą, która jako jedna z nielicznych specjalizuje się od początku swojego istnienia wyłącznie w profesjonalnych szkoleniach dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Mamy bogate doświadczenie, widoczne efekty i mocne referencje.

SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA FIRM

Oferujemy profesjonalne szkolenia dla pracowników firm, klientów biznesowych i instytucjonalnych. Doradzamy i pomagamy zarządzać projektami rozwoju językowego. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

COACHING JĘZYKOWY

Pomagamy klientowi odkryć potrzeby lingwistyczne, sprecyzować cele, nazwać problemy i bariery językowe z jakimi się boryka, ustalić plan oraz sposoby jego osiągnięcia, które regularnie weryfikujemy.

DOŚWIADCZENIE I REFERENCJE

Zdobyliśmy doświadczenie szkoleniowe współpracując długotrwale z wiodącymi firmami na polskim rynku takimi jak Perła – Browary Lubelskie S.A., Materne Polska Sp. z o.o., PZL Świdnik S.A. (AgustaWestland), Herbapol Lublin S.A. oraz wieloma innymi.

EFEKTYWNOŚĆ

Możemy poszczycić się stuprocentową zdawalnością egzaminów i satysfakcją naszych Kursantów.

PROFESJONALNA KADRA

Zatrudniamy tylko najlepszych trenerów języka angielskiego. Zbudowaliśmy profesjonalny i entuzjastyczny zespół, który od lat współpracuje z Professional English szkoląc najbardziej wymagających klientów.

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW

Mamy bogatą praktykę w przygotowywaniu do renomowanych certyfikatów takich jak: TOEIC, TOEFL, LCCI, BEC, TOLES, FCE, CAE, CPE, ICEAO, IELTS oraz ICAO.